Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pokud budete chtít ustájit si vlastního koně napíšete mi na e-mail a v něm uvedete ( ve stejném poředí jeko je tady):

Jméno koně:

Pohlaví:

plemeno:

Datum narození:

Výška:

Otec:

Matka:

Povaha:

Zaměření:

Trénink:

Zdraví:

Vhodný pro:

Majitel (Vaše přezdívka):

Heslo pro starání (Nemění se u žádého zvířete je pořád stejné, ale vyplňujte ho!):

Pokud už tu máte ustájeného koně a chybí mu některé údaje, vyplňte prosím celý formulář znovu , ale napište do něj, že koník je už ustájený.

až si přečtu váš mail koně vám ustájím, tak, že až kliknete v levém sloupečku na svou přezdívku objeví se vám vaše osobní údaje a a váš nový kůň. Je povoleno mít maximálně 6 koní. Heslo pro starání nikomu nebudu dávat.

O koně se staráte tak, že v prvním sloupečku kliknete na přidej zprávu, Napíšete svojí přezdívku a do kolonky heslo napíšete to, co jste mi poslali ve formuláři pro ustájení koně. Do poslední kolonky napíšete co jste s koněm dělali a potom do odešlete =). Za jedno starání je 1 000 bodů, které vám přičtu na konci měsíce.

S koněm ůžete i trénovat a to tak, že před zápisek napíšete TRÉNINK. Po tomto zápisku mi napište e-mail (terezasafkova@seznam.cz) já vám do kolonky TD (trenérský deníček) připíšu 1%. trénovat smíte pouze jednou za den, za jeden zápisek tréninku se odečítá 10 b. Čím více procent má váš kůň v TD tím větší má naděje při závodech a tím dráž ho budete moct (pokud budete chtít) prodat.

S koněm budete moct i závodit, ale to zatím připravuji.

Pokud máte dotazy npište mi e-mail.!